справочник лекарств с доказанной эффективностью
Медицинская консультация

Последний номер журнала

< Простуда

Статьи о простуде

 • Як загартувати дитину (Частина 2)

  Важливо! Ніхто не буде й сперечатися, що сонце – джерело життя. Але не можна забувати, що прямі сонячні промені протипоказані дітям, які страждають на анемію; дітям з підвищеною нервовою збудливістю; в гострий період будь-якого захворювання

  21.12.13 
 • Як загартувати дитину (Частина 1)

  У минулому столітті одна дуже популярна пісня закликала загартовуватись, щоб бути здоровим і забути про лікарів. Слова цієї дуже і дуже бадьорої пісеньки досі можуть пам'ятати багато мам і тат, а вже бабусі й дідусі пам'ятають напевно

  20.12.13 
 • Народні методи зміцнення імунітету у дитини (Частина 3)

  Кілька народних рецептів зміцнення імунітету дитини Пам'ятайте, що віруси бояться кислого середовища.

  15.12.13 
 • Народні методи зміцнення імунітету у дитини (Частина 2)

  Хоч ми живемо вже в ХХІ столітті, але народні методи підвищення імунітету, як і раніше, дуже важливі й популярні. Кожна сім'я може поділитися своїми секретами, які передаються з покоління в покоління.

  14.12.13 
 • Народні методи зміцнення імунітету у дитини (Частина 1)

  Здоров'я – це одна з головних цінностей у нашому житті. А здоров'я підростаючого покоління ще більш цінне. Тому слід стежити за здоров'ям малюка, щоб він ріс здоровим і сильним, а не слабким і хворобливим.

  13.12.13 
 • Предотвращение простуды и гриппа в зимние месяцы

  Многие люди считают, что витамин С и эхинацея могут вылечить грипп и предотвратить простуду. Но есть ли научные доказательства в поддержку этого утверждения? Итак, посмотрим, что говорит наука в пользу этого мнения

  09.12.13 
 • Зміцнюємо свій імунітет (Частина 5)

  Які продукти найкраще зміцнюють імунітет? Питання, як кажуть, цікаве...

  06.12.13 
 • Зміцнюємо свій імунітет (Частина 4)

  Для безперебійної роботи імунної системи, хоч це і може здатися дещо дивним, дуже важливі наші емоції: чим більше позитиву, тим міцніший імунітет.

  05.12.13  Автор: Катерина Потапова
 • Зміцнюємо свій імунітет (Частина 3)

  Імунітет – це не автомобіль: то їдемо, то стоїмо. Імунітет повинен працювати постійно і без збоїв, як працює, наприклад, серце.

  04.12.13 
 • Зміцнюємо свій імунітет (Частина 2)

  Ні для кого не секрет, що людина приблизно на три чверті складається із води. Тому навіть обговорювати важливість чистої питної води, як мінімум, дивно і не має сенсу – все і так абсолютно зрозуміло.

  03.12.13  Автор: Катерина Потапова